מגרש דשא מרכזי

ועד מקומי • כניסות

שלום לכולם,

בעקבות מספר פניות אנו מבקשים להדגיש כמה נושאים בנושא מגרש הדשא החדש.

לפני החורף פרסנו 2500 מ"ר של דשא במגרש הצמוד לגן המשחקים, לפני הנחת הדשא ביצענו עבודות תשתית שמטרתן לוודא כי השטח ינוקז כיאות במהלך החורף.

העבודות כללו חפירת בורות ספיגה, פילוס השטח ותכנון תוכנית השקייה שתאפשר המטרה אפקטיבית.

במקביל- הצבנו שני שערי קט רגל חדשים תוך מדידת המגרש לטובת תכנון תיקני של המגרש-הקפדנו כי השערים יהיו בטיחותיים-וינצלו את מקסימום שטח המגרש שהוא שטח לא סימטרי.

בחודשים האחרונים דגמנו את השימוש במגרש כמה פעמים והתוצאות מראות כי המגרש משמש למשחק ולבילוי במהלך כל השבוע.

במקביל-אנו מכירים כי בחלק מהמקומות במגרש קיימת שחיקת דשא רבה (בשל משחק אינטנסיבי) ובחלק אחר יש לבצע הידוק נוסף של הקרקע-לצד מתן מענה לנקודות שעדיין יש לנקז ולטפל.

לצערנו החורף הנוכחי והחריג מעכב אותנו בביצוע עבודות התחזוקה הנדרשות,כמויות הגשם הגדולות אינן מאפשרות לקרקע להכיל את כמויות המים ולכן קיימות תקלות במגרש.

אנו מחכים כי החורף יתמתן ונוכל לבצע תהליך תחזוקתי נאות-הכולל ,הידוק וחידוש חלקים בדשא, טיפול בבעיות הניקוז,וזריעה נקודתית של אזורי הדשא בהם הוא לא נקלט בשל כמות מי גשמים גדולה.

בנוסף-אנו מכירים כי קיימת בעיית תאורה בכמה פנסים במגרש-מדובר במערכת תאורה ישנה שגורמת לקצרים במנורות, ביקשנו הצעת מחיר מקבלן פרטי לטובת תיקון הפנסים ובהמשך- יחד עם המועצה נחליף את כל הפנסים לפנסי לד שיאירו את המקום בעוצמה גדולה יותר.

בברכה,

וועד מקומי כפר דניאל