הודעה מרחלה בנושא צהרונים וקייטנות

תרבות • 7/6/2015 כניסות

קבצים מצורפים:

מידע להורים וטופס רישום לקייטנה 2015

מספר הודעות בנוגע לצהרוני הגנים:

אנו עומדים לקראת סיום שנת הלימודים בגנים ועדיין נותר זמן מהותי של עבודה וחשיבה בחודשיים הנותרים, בה חשוב לי לשתף אתכם. 

 

ראשית,  במהלך חודש יולי תפעל בגנים קייטנה מטעם המועצה. הקייטנה תפעל בין השעות 8:00-13:00. הצהרון ימשיך את הקייטנה החל מהשעה 13:00 ועד 15:45. העלות זהה לעלות במשך השנה. חלק מההורים כבר שילמו על השתתפות בצהרון בחודש יולי וחלק לא, משלא זוכר יפנה אלי. אני מבקשת להודיע לצוות בצורה מסודרת מי משתתף בצהרון ומי לא. אנו במקביל נפנה אליכם בגן ונברר השתתפות. הורים המעוניינים בשעה נוספת בצהרון, דהיינו עד 16:45, כפי שעשינו בשנה שעברה נמשיך את הצהרון שעה נוספת למעוניינים, בתוספת תשלום של 140 ש"ח לחודש, אך זה תלוי במספר המעוניינים בגנים. באם יהיה מספיק ביקוש תהיה שעה נוספת בכל גן, באם פחות- נאחד לשעה הנוספת בין הגנים, ובהיעדר התעניינות- לא תהיה שעה נוספת. חשוב לי להיערך בהתאם ובזמן לכן אנא יידעו אותי בהקדם, אישית, לצוות בגן או במייל חוזר. 

 

 

 

שנית , במסגרת חשיבה משותפת עם ועדת חינוך, שאלות וקשיים שהתעוררו בגן ניצנים, החלטתי לתגבר נוכחות שלי בגן, אני מניחה שכפי שראיתם בשבועיים האחרונים. בימים שלישי, וחמישי אהיה בגן ניצנים באופן מלא וביום ראשון לסירוגין, שבוע שבוע. ביום רביעי אהיה בגן פרח. 

 

 

שלישית , לעניין סדר היום בצהרון, לאור העובדה שאנו כבר בעיצומה של העונה החמה, ובגלי החום שכולנו חווינו, אנו עוברים למתכונת קיץ. דהיינו, השהיה בחצר תהיה רק בסוף היום כשכבר מוצל ונעים. (יש לזכור שבימים חמים מאוד הילדים לא יוצאים בכלל לחצר, גם לא בבוקר, דבר לא פשוט בכלל עבור הילדים..) לכן, סדר היום יהיה כדלקמן: 14:00-14:45 ארוחת צהריים. 14:45-15:15 משחק בגן במקביל לסידור הגן והכנה לפעילות. 15:15-16:00 פעילות מודרכת: משחקים פעילים, סיפור, יצירה, סדנאות ועוד. 16:00-16:45 יציאה לחצר ואיסוף הילדים. זה גם ימנע הפרעות ולקיחה של הילדים באמצע מפגשים. לכן אני אשמח אם תוכלו לכוון את איסוף הילדים החל מארבע ולא לפני. 

 

רביעית , בחודש אוגוסט תתקיים קייטנת המשך, כמו בכל שנה. הקייטנה תתקיים בבית העם ותכסה את השבועיים הראשונים של חודש אוגוסט. הכנתי תכנית משגעת לילדים, וצפויים לנו שבועיים מקסימים של התנסויות וחוויות. השנה הקייטנה תהיה בנושא "חומרים ושיקויים". אני מצרפת תכנית פעילות מפורטת וממליצה לכם לקרוא. אנו מתחילים את הרישום ואני מבקשת היענות מהירה למעוניינים, על מנת שאוכל להיערך בצורה מיטבית. הורים שירשמו עד 15.6 יהנו ממחיר מוזל ולאחריו המחיר יעלה, כפי שמפורט בטופס הרישום.

לצורך הרישום יש למלא את טופס הרישום ולמסור בגן מלא, בצירוף תשלום כמפורט בטופס. 

 

אנא שימו לב לאמור בקובץ בנוגע לתאריכי הרישום. רישום מוקדם בעלות מוזלת עד ליום 15.6.16. לאחר מכן יתאפשר רישום רק עד ליום 30.6.15

מבחינת הצוות אני אהיה בקייטנה כל יום עד השעה 14:00 (עד ארוחת הצהריים) ומשעה זו תגיע כרגיל טלי מנטין. תהיה איתי מאיה ואן שפיר וצוות נוסף ייבחר בהתאם לצורך ולמספר הנרשמים. 

 

כמו"כ הקייטנה מיועדת לילדי הגנים בלבד. 

 

אני עומדת לרשותכם לכל שאלה ועניין,

במייל או בנייד 054-2299418

 

  

קיץ נעים!

 

רחלה

This message and the information contained herein is proprietary and confidential and subject to the Amdocs policy statement, you may review at http://www.amdocs.com/email_disclaimer.asp