חדש !!!! קבוצות כושר גופני לנוער וגם למתגייסים

חוגים • כניסות

שמחים לבשר לכם על פתיחת קבוצות כושר בשנת החוגים 2017/2018
לפרטים נוספים ניתן 

קבוצת כושר גופני לתלמידי חטיבת הביניים ותיכון (כיתות ז'-י', בנות ובנים)

במסגרת הקבוצה נבצע אימונים לשיפור מרכיבי הכושר הגופני השונים: סבולת, כוח, זריזות, קואורדינציה וגמישות.

האימונים מאתגרים פיזית ומנטלית. הם מבוצעים במסגרת קבוצתית התורמת למוטיבציה ולגיבוש, אך מותאמים באופן אישי ליכולות ולמטרות של כל משתתפת ומשתתף בפעילות.

המשתתפים בפעילות ישפרו את כושרם הגופני וירכשו כלים שיאפשרו להם להתאמן בצורה עצמאית גם מעבר לשעות הפעילות הפורמאליות של הקבוצה.

בנוסף לאימונים המעשיים ישולבו תכנים עיוניים בנושא אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת, פיזיולוגיה של המאמץ ועקרונות הכושר הגופני.

הכנה לצבא (י"א-י"ב, בנות ובנים)

מטרת הקבוצה היא להכין צעירות וצעירים בצורה אופטימלית לשירות משמעותי בצה"ל, על ידי ביצוע הכנה פיזית ומנטלית המתחלקת למספר מרכיבים:
  • מרכיב הכושר הגופני: אימונים קבוצתיים לשיפור מרכיבי הכושר הגופני השונים - יכולת אירובית, כוח, זריזות, גמישות וקואורדינציה. בנוסף לאימונים הקבוצתיים יינתנו תוכניות עבודה מותאמות אישית למשתתפים בקבוצה לעבודה עצמאית במהלך השבוע. בנוסף לאימונים המעשיים ישולבו תכנים עיוניים בנושא אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת, פיזיולוגיה של המאמץ ועקרונות הכושר הגופני.
  • המרכיב הערכי: דיונים, שיחות ופעילויות קבוצתיות סביב אירועים אקטואליים והיסטוריים בראיית רוח וערכי צה״ל.
  • המרכיב המנטלי: התמודדות עם אתגרים אישיים וקבוצתיים, חיזוק יכולת ההתמודדות עם קשיים, נחישות ודבקות במשימה.
  • המרכיב המנהיגותי: התנסות מעשית בתפקידי מנהיגות והובלה, התמודדות עם אחריות, עמידה בלוחות זמנים ותפקוד תחת לחץ.
  • מרכיב הכרת הצבא: פעילויות להכרת מבנה הצבא, היחידות השונות ואופי השירות הצבאי.
האימונים במסגרת הקבוצה יהיו מאתגרים פיזית ומנטלית. הם אמנם מבוצעים במסגרת קבוצתית התורמת למוטיבציה ולגיבוש, אך מותאמים באופן אישי ליכולות ולמטרות של כל משתתפת ומשתתף בפעילות. בתחילת השנה יתקיימו שיחות אישיות על מנת להציב מטרות ויעדים לשנת הפעילות ולהתאים באופן אישי את התוכנית והדגשים לרצונות וליכולות של חברות וחברי הקבוצה.


לפרטים טכניים / מקצועיים ניתן לפנות לאבנר בפתיחה החגיגית של ב 01/09  או  בטל': 0509005247


האימונים בשתי הקבוצות מועברים על ידי אבנר מתן, תושב הכפר, בעל תואר ראשון בחינוך גופני ממכללת וינגייט (כולל תעודת מאמן אישי והסמכת אימון קטינים), ותעודת לימודי המשך במדעי האימון מאוניברסיטת אוקלנד בניו זילנד. סמג"ד במילואים בחיל שריון.

--
שלומית בכר
0528700644

www.icaffe.co.il
www.catering.co.il