נאות קדומים זקוקה לך! 🤚🌾

מזכירות ועד מקומי כפר דניאל • 3/5/2020 כניסות

 

 

תורמים לקרן חירום להצלת נאות קדומים

 

 

נאות קדומים מקימה קרן חירום!  אנו זקוקים לך בכדי להמשיך את קיום הפעילות בפארק נאות קדומים, שנקלע לקשיים עקב המשבר בענף התיירות.

 

בפארק נאות קדומים, המהווה את אלבום התמונות של התנ"ך, נשתלו צמחי ארץ ישראל העתיקה, נחפרו ושוחזרו מתקנים חקלאיים קדומים, כל זאת על מנת לחזק את הקשר בין עם ישראל, לטבע, לתנ"ך ולתרבות העברית לדורותיה.

 

קרן החירום תסייע לנו בהכנה ובהפעלת השמורה לימים שלאחר חזרה לשגרה. כבר כמעט חודשיים שהשמורה סגורה לקהל ונעזרת במתנדבים מסורים מצוות העובדים. 

 

אנחנו ללא הכנסות ובכל זאת חייבים להמשיך להאכיל את העדר ושאר בעלי החיים, לטפל בצמחיה, לשקם נזקים שנגרמו ע"י גורמי הטבע, למנוע גניבות ועוד. 

 

טרם ידוע מתי נוכל לחזור לפעילות ולממש את התוכניות והפוטנציאל של השמורה הקסומה שלנו. אין ספק שמדובר במשבר חריף שימשיך לפגוע בנו גם בעתיד - פעילויות בתיה"ס תצטמצמנה, גימלאים יימנעו מהסעות ופעילות בקבוצות, מחלקת תיירות נכנסת ועוד. 

 

נשמח אם תעצרו לרגע, תיכנסו לתרום מכל ה- כל תרומה קטנה כגדולה תעזור 🤝 למען שמירה על אחד המקומות היפים והחשובים בישראל. 

 

 

 

 

 

 

 

הצטרפו להרצאה עם ד"ר שרהל'ה אורן

"שמן, אור ומנורה - בין חורבן ותקומה"  🕎

 

יום שני | י' אייר, 4.5  בשעה 11:00

 

למרות הקשיים, אנחנו מנסים לשמור על שגרה ולהעביר אליכם את הידע והאהבה של המדריכים שלנו. נשמח לארח אתכם לעוד הרצאה מרתקת של ד"ר שרהל'ה אורן הנפלאה. 

 

האור, עץ הזית והמנורה, מצויים לאורך ההיסטוריה בממשק מיוחד בין חורבן לתקומה; הן ברצף ההיסטוריה האנושית כמו גם היהודית-ישראלית. ננסה להאיר פרקים חשובים המתקיימים במפגש המיוחד הזה שבין חושך לאור  🔥

 

ההרצאה חינמית ותועבר באמצעות אפליקציית זום

 

 

 

להתחברות לחצו כאן 

 

 

 

 

 

 

 

 

פארק נאות קדומים

InforUMobile מערכת רב ערוצית לקשר עם הלקוח