עדכון חודשי יולי

ועד מקומי • כניסות

שלום לכולם,

סיימנו את השלבים העיקריים בפיתוח הנופי ליד גן המשחקים וניתן להשתמש במתקנים באופן חופשי,בהמשך גם יוצב גידור כדי לסיים את הפרוייקט.

פינות המחזור שלנו לא קיבלו מענה תקופה ארוכה מהמועצה-לאחר דו שיח ארוך מול המועצה הוחלט לקיים סיור ביישוב יחד עם נציגי המועצה.

בימים הקרובים המועצה תתן מענה מתוגבר לנקודת המחזור ביישוב כדי שהם יחזרו למצבם הראוי. במקביל אנו מצרפים גם לכם התושבים מספר בקשות כדי לשמור על פינות המחזור נקיות-כך שיוכלו למלא את תפקודן.

הכיכר ביישוב הוותיק עברה טיפול גינוני מסיבי-השיחים נגזמו לרמה מינימלית כדי שלא יפריעו למשתמשים בדרך-וכך נשמור על בטיחות הנסיעה.

כל המקלטים ביישוב הוותיק עברו אישור בטחון ע"י פיקוד העורף לשעת חירום לפני שלושה חודשים-אנו מבקשים לשדרג אותם יותר מרמת הבסיס הנדרשת מאיתנו לפי הנחיות פיקוד העורף. בזמן הקרוב יכנסו צוותי שיפוץ למקלטים ביישוב הוותיק לטובת שדרוג ושיפוץ נוסף.

המשך טיפול בנושא השריפות:

אנו מאמינים כי טיפול יעיל אל מול נושא השריפות יכול להתרחש רק בעבודה כמכלול הרואה את כלל האתגרים עימם עלינו להתמודד בנושא זה.

בשבוע האחרון סיימנו סקר הידרנטים ביישוב. בכפר קיימים ארבעים ושבעה הידרנטים ביישוב הוותיק ובהרחבה.

שלושים ושבעה מהם תקינים ועשרה לא תקינים. במהלך יום ראשון הקרוב 14.7 במהלך שעות הבוקר יתוקנו ההידרנטים הפגומים ולכן צפויות הפסקות מים קצרות ונקודתיות ברחבי היישוב במהלך היום.

ביום שני האחרון קיימנו מפגש של צוותי הצחי של היישוב עם נציגי המועצה כדי להציף את הפערים ביישוב בכל הנוגע לשריפות-יש לנו עוד עבודה רבה אל מול המועצה בנושאים רבים הקשורים למניעת שריפות למצבי חירום- ואנו מתכוונים להמשיך בשיח אל מול המועצה כדי לצמצם את הפערים.

בשבועות האחרונים צוותים של קקל נכנסו לשטח המערבי של היישוב לטובת גיזום עצים וכניסה של עדרים לדילול עשבייה בשטח.

בימים הקרובים תתקיים פגישה נוספת עם נציגי היישוב וקקל כדי לגייס את קקל לטובת טיפול מניעתי נוסף נגד שריפות ביישוב והמרחב המקיף אותו.

אנו פועלים כדי לשדרג צירי מילוט חדשים מהיישוב במקרה חירום-חלק מהשבילים לא נמצאים בשטח היישוב כך שעלינו להעזר ולתאם אל מול גורמים נוספים.

בברכה,

וועד מקומי